KEMAL İSTİF DOĞAL YAYIK TERE YAĞI
KEMAL İSTİF DOĞAL YAYIK TERE YAĞI

KEMAL İSTİF DOĞAL YAYIK TEREYAĞI 1000 GR (064)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺340,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Tereyağı, hayvansal bir gıda maddesidir ve hammaddesini süt yağı oluşturmaktadır. KEMAL İSTİF , tereyağı denince akla gelen ilk markalardan birisidir. Yılların birikimini sofralara lezzet ve kalite olarak sunmayı başaran markanın en çok tercih edilen ve bilinen ürünlerinin başında ise kahvaltılık tuzsuz tereyağı 1000 gr ürünü gelmektedir. Ürünün en az yüzde 80’ini süt yağı oluşturmaktadır. Rize tipine uygun olarak üretilmiş olan KEMAL İSTİF Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı 1000 gr tereyağının tuz oranı ise yüzde 1 oranındadır.

Süt ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip olan tereyağı, aynı zamanda ekonomik değere de sahip olan bir yağ çeşididir. Tereyağı, süt ürünlerinden hayvansal bir gıdadır. Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan tereyağı, geçmiş yıllarda köylerde, ev tipi üretimi yaygınken günümüzde genellikle farklı metotlar ile sanayilerde üretilmektedir. Tereyağının içeriğinde %82 oranında süt yağı, su, süt şekeri, mineraller, suda çözülmüş vitaminler, proteinler bulunmaktadır.

Eskiden köylerde yapılan mükemmel lezzetteki tereyağı kokusunu ve tadını mutfağınızda görmek istiyorsanız size bir tavsiyemiz olacak: KEMAL İSTİF Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı. yaylada beslenen hayvanlardan elde edilen sütlerin kaymağı ile üretilen KEMAL İSTİF Kahvaltılık Tereyağı, paketini açtığınızda yayılan süt kokusu ile doğallığını sizlere hissettirecek. Ürün içeriğinde %82 süt yağı bulunmaktadır. KEMAL İSTİF Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı yüzde yüz inek sütünden üretilmiş bir üründür. Hayvanların yetiştirilmesinden ürünün peketlenmesine kadar özenle  üretilen KEMAL İSTİF Kahvaltılık Tereyağı, tuzsuz bir ürün olduğu için yediden yetmişe her yaştan insanın sağlıkla tüketebileceği bir besindir. Kemal istif  Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı ürününü omlette ya da ekmeğinizin üzerine sürerek tüketebilirsiniz. Kemal istif Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı, 1000 gr’lık steril ambalajı ile mutfağınıza kattığı lezzetin yanı sıra ekonomik çözümler de sunuyor.

 köy tipi tereyağı, lezzeti ve tazeliği ile vazgeçemeyeceğiniz bir üründür.  doğal bitki örtüsünden beslenen ineklerin sütlerinden elde edilmektedir. Ev yapımı tadında olan Kemal istif Tereyağı şimdi 1000 gr  satışa sunulmuştur. Ürünü Kemal istif gıda şarküteri lerinde rahatlıkla bulabileceğiniz gibi online mağazamız olan kemalistif.com adresimiz üzerinden de satın alabilirsiniz. En ucuz satış fiyatları ile ürünü satın almak için sepetinize eklemeniz ve hemen sipariş vermeniz yeterlidir. Özel kargo paketleme tekniklerimiz ile herhangi bir zarar görmeden Kemal istif Kahvaltılık Tuzsuz Tereyağı 1000 gr ürünü en kısa sürede adresinize iletilecektir.

 • Yöresinden
  Ürünler
 • Soğuk Zincir
  Gönderim
 • Ürün
  Çeşitliliği
 • Doğal Taze
  Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR