İSTİFOĞLU Sızma Zeytin yağı
İSTİFOĞLU Sızma Zeytin yağı

İSTİFOĞLU SIZMA ZEYTİNYAĞI 2LT (137)

Fiyat : ₺850,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Sızma zeytinyağı, dalından silkim yöntemi ile düşürülen zeytinlerin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile üretilmektedir. Kendine has bir koku ve aromaya sahip olan natürel sızma zeytinyağı, yemeklere ve salatalara çok yakışmaktadır. Tadı ve kokusuyla, yemeye en uygun olan zeytinyağı çeşidi olan Oldukça iştah açıcı bir tada sahip olan natürel sızma zeytinyağı gerek aroması gerekse lezzeti ile mutfaklarınızın vazgeçilmez gıda maddelerinden biri olaca

Edremit ve Ayvalık bölgesinden toplanan zeytinlerden üretilen İstifoğlu Natürel Sızma Zeytinyağı, gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir gıda maddesidir. İstifoğlu Natürel Sızma Zeytinyağı ürününün asitlik derecesi en fazla % 0,8’dir. Bu lezzetli ürünü yemeklerinizde, salatalarınızda ve kahvaltılarınızda afiyetle tüketebilirsiniz. Kendine has kokusu ve tadı ile aile bireylerinizin hayran kalacağı İstifoğlu Natürel Sızma Zeytinyağı ürününü, 2 litrelik teneke ambalajı ile sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

İstifoğlu Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt Teneke ürününü en uygun fiyat seçenekleri ile kemal istif  satış mağazamız üzerinden adresinize sipariş edebilirsiniz. İstifoğlu Natürel Sızma Zeytinyağı ürününü online mağazamızdan en ucuz satış fiyatları ile satın almak için ürünü sepete ekleyerek bütçenize uygun ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Siparişini vermeniz halinde ürün, özenle paketlenerek kısa süre içerisinde sağlıklı bir şekilde adresinize teslim edilmiş olacaktır.

 • Yöresinden
  Ürünler
 • Soğuk Zincir
  Gönderim
 • Ürün
  Çeşitliliği
 • Doğal Taze
  Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR